Brands make the world go round.
We keep them growing.

www.markatanacsadas.hu
Menu
  • MÁRKATANÁCSADÁS
  • BRANDING KONFERENCIA
  • KEREKASZTAL
  • CSR HÍREK

BrandTrend

  • facebook twitter youtube
    • .
      • Márkás beszélgetések
      • Nézettség
      • Média
      • Dizájn és innováció
      • Karrier
      • Ügynökség
      • Kutatás
      • Personal Brand
      • Piac
      • Márka és jog
      • Falfirka
      • Szubjektív
      • A hét idézete
      • A hét képe
      • Videó
      • Napi chart
      • Archivum

    49 döntős izgulhat

    2017.04.28
    Kategória: Hír és Média.
    Címkék: Fészbuker.hu, Tourism Social Media Awards, és Turizmus.com.
    Admin kategória: Hír.

    Hagyományteremtő céllal indította útjára a Turizmus.com és a Fészbuker.hu a Tourism Social Media Awards (TSMA) versenyt, mely a magyar hotelek és turisztikai szolgáltatást nyújtó szervezetek, vállalkozások legjobb közösségi média oldalait és megoldásait díjazza. A TSMA zsűrijének döntése alapján a verseny két fő kategóriájában összesen 49-en jutottak a döntőbe. A végeredmény egyrészt a Fészbuker.hu közösségi médiával kapcsolatos objektív adatai, másrészt a turisztikai és kommunikációs szakemberekből álló szakmai zsűri döntése alapján alakul ki.

    A zsűri tagjai: Bognár Ákos (Network 360 Reklámügynökség), Flesch Tamás (MSZÉSZ), Kenderesy Nadin (Turizmus Kft.), Kovács András (GazdaságTV), Lakatos Zsófia (MPRSZ), R. Kovács Dániel (Front Page Communications) és Szigetvári József (Szallas.hu).

    „A Tourism Social Media Awards versenyt komoly szakmai érdeklődés övezi. A legjobb közösségi média megoldások három alkategóriájába várakozáson felüli számú pályázat érkezett, mely azt mutatja, hogy a social media kiemelt szerepet kap a turisztikai szereplők kommunikációs aktivitásai között” – mondta el a tapasztalatokat R. Kovács Dániel, a Front Page Communications ügyvezetője, a TSMA zsűrijének tagja.

    A TSMA díjait idén két fő kategóriában lehet elnyerni. A zsűri megválasztja egyfelől az év legjobb Facebook- és Instagram-oldalait az MSZÉSZ hotel tagjai körében, valamint a beérkezett pályázatokból kiválasztja a magyar turizmus legjobb közösségi média megoldásait. A TSMA-ra három alkategóriában lehetett pályázni: social branding témakörben integrált közösségi média jelenléthez kapcsolódó nevezésekkel; social content témakörben kreatív megoldásokat alkalmazó közösségi média tartalmakkal (pl. innovatív vizuális megoldások, videók, játékok); social campaign témakörben pedig közösségi médiában (is) futó kampányokkal.

    A Tourism Social Media Awards döntősei (kategóriánként ABC sorrendben)

    tsma_sajtokozlemeny_dontosok_tablazat(BrandTrend)

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    1. Március 31-ig lehet nevezni
    2. Indul a Tourism Social Media Awards
    3. Útjára indul a Helikon Zsebkönyvek sorozat
    4. Netezők vs. reklámok
    top5
    • TV piaci körkép – 2016 30 views
    • Impresszum 14 views
    • Jurásek Sándor a Marquard Media Magyarország új kereskedelmi igazgatója 8 views
    • Új reklámfilmmel jelentkezik az Apranax Dolo 8 views
    • “A közösség létrehozása az egyik legnagyobb vezetői képesség” 7 views

    imedia.logo_.fekete
    611
    Márkás beszélgetésekNézettségMédiaDizájn és innovációKarrierÜgynökségKutatásPersonal Brand
    Márka és jogFalfirkaSzubjektívA hét idézeteA hét képeVideoNapi chartArchívum

    Copyright (c) 2004-2018

    Szakmai szervezetek

    Impresszum

    Jogi tudnivalók

    Kapcsolat

    Médiaajánlat

    Menu
    • MÁRKATANÁCSADÁS
    • BRANDING KONFERENCIA
    • KEREKASZTAL
    • CSR HÍREK
    Adatkezelési tájékoztató
    A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk.RendbenRészletek